Model
Lata produkcji tej generacji C8 to 2002 - 2014. Standardowo CITROËN C8 2.0 16V MR`02 ma wysokość 1856 mm i szerokość 1854 mm. Tym, co ustala styl karoserii tego modelu, jest jego długość, która wynosi 4726 mm. Dzięki podobnym wielkościom ten C8 2.0 16V MR`02 dysponuje 5 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. Ten C8 2.0 16V MR`02 jest dostępny w 7 wariantach wyposażenia.
Silnik
Pod maską CITROËN C8 2.0 16V MR`02 działa jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten motor ma pojemność skokową 1997 cm3. W rzeczonej wersji CITROËN C8 wytwarza moc maksymalną na poziomie 140 KM. Opisywany model CITROËN C8 2.0 16V MR`02 Exclusive posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
CITROËN C8 2.0 16V MR`02 w wersji Exclusive. Jest to jedna z 7 wariantów wyposażenia, którą CITROËN przewidział do tego modelu C8. Szczegóły specyfikacji CITROËN C8 2.0 16V MR`02 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych CITROËN C8 2.0 16V MR`02. Wśród parametrów znajdują się wartości dotyczące każdej z 7 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | C8 |
| Generacja | I |
| Wersja | Exclusive |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2005 |
| Produkcja Do | 2009 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 103 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2300 kg |
| Szerokość | 1854 mm |
| Długość | 4726 mm |
| Wysokość | 1856 mm |
| Pakiety |
|