Model
CITROËN DS3 So Chic to samochód dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 3 drzwi. DS3 1.6 16V HDI FAP MR`09 So Chic to samochód o długości nadwozia wynoszącej 3948 mm, a pozostałe wymiary to: 1715 mm (szerokość) oraz 1458 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia poprawną przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji CITROËN DS3 przypada na lata 2009 - 2016.
Silnik
Pod maską CITROËN DS3 1.6 16V HDI FAP MR`09 działa jednostka o pojemności 1560 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest olej napędowy i generuje moc na poziomie 92 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 5-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją CITROËN przewidział 10 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
W cenniku znajdziemy DS3 1.6 16V HDI FAP MR`09 w wersji So Chic. So Chic to jedna z 2 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie CITROËN. To 3 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela ilustruje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych CITROËN DS3 1.6 16V HDI FAP MR`09
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | DS3 |
| Generacja | I |
| Wersja | So Chic |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 1560 cm³ |
| Moc | 68 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1572 kg |
| Szerokość | 1715 mm |
| Długość | 3948 mm |
| Wysokość | 1458 mm |
| Pakiety |
|