Model
CITROËN produkował ten model SpaceTourer w latach 2016 - 2021. Każda z 1 rodzajów CITROËN SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t ma posiadającą 5 drzwi karoserię, o długości 5306 mm, szerokości 1920 mm i wysokości 1890 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w CITROËN SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t 6 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 2785 kg
Czytaj więcej o CITROËN SpaceTourer
Silnik
Pod maską CITROËN SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t znajdziemy motor o 150 KM mocy i pojemności 1997 cm3. Jest to jeden z 4 silników, które CITROËN przewidział dla tego modelu. SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w CITROËN SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 6-biegowa ). Silnik w SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t jest ich 20 ).
Wyposażenie
SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t w wersji XL S&S Business Lounge to jedna z 20 wersji, modelu SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji CITROËN SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela pokazuje dane techniczne pojedynczych wersji CITROËN SpaceTourer w latach 2016 - 2021
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | SpaceTourer |
| Generacja | III |
| Wersja | XL S&S Business Lounge |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2017 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 6 |
| Masa całkowita | 2785 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 5306 mm |
| Wysokość | 1890 mm |
| Pakiety |
|