Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - CITROËN - wyposażył SpaceTourer w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1890 mm pojazd ma 5306 mm długości i 1920 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 2785 kg. CITROËN produkował SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t w 20 wersjach w latach 2016 - 2021.
Czytaj więcej o CITROËN SpaceTourer
Silnik
Pod maską CITROËN SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t działa jednostka o pojemności 1997 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest olej napędowy i generuje moc na poziomie 177 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą automatycznej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją CITROËN przewidział 4 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
20 edycji wyposażenia daje pokaźne możliwości konfiguracji dla CITROËN SpaceTourer. Prezentowany SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t to wersja XL S&S Shine Aut., która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
CITROËN SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t występuje w 1 wersjach nadwozia oraz w 20 wariantach wyposażenia. Tak ukazują się dane techniczne SpaceTourer w latach 2016 - 2021
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | SpaceTourer |
| Generacja | III |
| Wersja | XL S&S Shine Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2017 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 130 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2785 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 5306 mm |
| Wysokość | 1890 mm |
| Pakiety |
|