Model
Decydując się na samochód taki jak DACIA Dokker będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość karoserii wynosi 4363 mm. Poza tym Dokker ma 1814 mm wysokości. Jego szerokość to 1751 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego DACIA Dokker 1.5 dCi MR`15 E6 wynosi 1818 kg. Samochód produkowany był przez DACIA w latach 2012 - 2021.
Silnik
DACIA Dokker 1.5 dCi MR`15 E6 w wersji Open ma silnik, którego olej napędowy stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 1461 cm3 generuje moc 75 KM. W przypadku tego wariantu DACIA Dokker mówimy o automobilu posiadającym napęd przedni (4x2). Ten DACIA ma manualną przekładnię, która jest 5-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na DACIA Dokker tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 16 wersji silnikowych.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 8 wersji wyposażenia. W wypadku tego wersji jest to Dokker 1.5 dCi MR`15 E6 Open. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela obrazuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych DACIA Dokker 1.5 dCi MR`15 E6
Najważniejsze dane
| Marka | DACIA |
|---|---|
| Model | Dokker |
| Generacja | I |
| Wersja | Open |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2017 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 1461 cm³ |
| Moc | 55 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1818 kg |
| Szerokość | 1751 mm |
| Długość | 4363 mm |
| Wysokość | 1814 mm |
| Pakiety |
|