Model
Decydując się na samochód marki DACII Spring, będzie można zabrać na pokład 2 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 3734 mm, szerokość 1770 mm, a wysokość 1770 mm. Masa własna modelu Spring to 1293 kg. Samochód produkowano od 2023 r. do 2024 r.
Silnik
DACIA Spring w wersji Cargo 27 kWh ma silnik, którego źródło zasilania stanowi prąd elektryczny. Jednostka generuje moc 45 KM. W przypadku wariantu Spring mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ta DACIA ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na DACIĘ Spring tej generacji mogli wybrać jeszcze 1 wariant.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 1 wersji wyposażenia. Prezentowana DACIA Spring to egzemplarz w odmianie Cargo 27 kWh. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla DACII Spring, która ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | DACIA |
|---|---|
| Model | Spring |
| Wersja | Cargo 27kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2024 |
| Moc | 33 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 1293 kg |
| Szerokość | 1770 mm |
| Długość | 3734 mm |
| Wysokość | 1516 mm |