Model
Fiat Ducato MAXI HD, produkowany od 2024 r. do teraz, zgodnie z homologacją, może przewozić 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 6363 mm długości, 2050 mm szerokości i 2050 mm wysokości. Fiat Ducato jest dostępny w 11 wersjach wyposażenia.
Silnik
Fiat Ducato w wersji L4H2 ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 2184 cm³ generuje moc 140 KM. W przypadku wariantu Ducato MAXI HD mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Fiat ma 6-biegową przekładnię, która jest manualna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na FIATA Ducato MAXI HD tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 19 wariantów.
Wyposażenie
Fiat Ducato L4H2 to jedna z 11 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla FIATA Ducato, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Ducato MAXI HD |
| Wersja | L4H2 |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon z podwyższonym dachem, wydłużony |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 2184 cm³ |
| Moc | 103 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 3500 kg |
| Szerokość | 2050 mm |
| Długość | 6363 mm |
| Wysokość | 2524 mm |
| Pakiety |
|