Model
Fiat produkował ten model Freemont w latach 2011 - 2015. Każda z 1 wariantów Fiat Freemont M-jet MR`12 ma posiadającą 5 drzwi karoserię, o długości 4888 mm, szerokości 1878 mm i wysokości 1691 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w Fiat Freemont M-jet MR`12 7 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 2580 kg
Silnik
Pod maską Fiat Freemont M-jet MR`12 znajdziemy motor o 170 KM mocy i pojemności 1956 cm3. Jest to jeden z 2 silników, które Fiat przewidział dla tego modelu. Freemont M-jet MR`12 posiada napęd AWD (4x4). Za przeniesienie napędu na koła w Fiat Freemont M-jet MR`12 odpowiedzialna jest automatyczna przekładnia ( 6-biegowa ). Silnik w Freemont M-jet MR`12 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Freemont M-jet MR`12 jest ich 9 ).
Wyposażenie
Ten Freemont M-jet MR`12 figuruje w 9 wersjach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Freemont M-jet MR`12, a jego wersja wyposażenia to All Included AWD Aut.. Zawartość wyposażenia tej wersji Fiat występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak ukazują się dane techniczne dla Fiat Freemont M-jet MR`12 w odrębnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Freemont |
| Generacja | 345 |
| Wersja | All Included AWD Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 1956 cm³ |
| Moc | 125 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2580 kg |
| Szerokość | 1878 mm |
| Długość | 4888 mm |
| Wysokość | 1691 mm |
| Pakiety |
|