Model
Fiat Scudo, produkowany od 2024 r. do teraz, zgodnie z homologacją, może przewozić 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 5331 mm długości, 2204 mm szerokości i 2204 mm wysokości. Fiat Scudo jest dostępny w 4 wersjach wyposażenia.
Silnik
Fiat Scudo w wersji Maxi ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 1499 cm3 generuje moc 120 KM. W przypadku wariantu Scudo mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Fiat ma 6-biegową przekładnię, która jest manualna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na FIATA Scudo tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 4 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 4 wersjach wyposażenia. Prezentowany Fiat Scudo to egzemplarz w odmianie Maxi. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla FIATA Scudo, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Scudo |
| Wersja | Maxi |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon wydłużony |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2025 |
| Pojemność silnika | 1499 cm³ |
| Moc | 88 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 2830 kg |
| Szerokość | 2204 mm |
| Długość | 5331 mm |
| Wysokość | 1935 mm |
| Pakiety |
|