Model
Fiat Scudo, produkowany od 2024 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 5331 mm długości, 2204 mm szerokości i 2204 mm wysokości. Fiat Scudo jest dostępny w 4 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską modelu Scudo pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest olej napędowy, o pojemności 1499 cm3 i mocy maksymalnej 120 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 6-biegowa, manualna. Fiat przewidział dla tego samochodu 4 wersje silnikowe oraz 4 wersje wyposażenia.
Wyposażenie
Fiat Scudo XL to jedna z 4 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji Fiat Scudo od 2024 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Scudo |
| Wersja | XL |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon wydłużony |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1499 cm³ |
| Moc | 88 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 2830 kg |
| Szerokość | 2204 mm |
| Długość | 5331 mm |
| Wysokość | 1935 mm |
| Pakiety |
|