Model
FORD B-Max 1.5 TDCi MR`12 wytwarzano w latach 2012 - 2017. Wymiary tego FORD B-Max to: długość - 4077 mm, szerokość - 1751 mm oraz wysokość - 1578 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny zapewnia 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar B-Max waży 1775 kg co jest przeciętnym rezultatem w swojej klasie. Ten B-Max 1.5 TDCi MR`12 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Silnik
Pod maską FORD B-Max 1.5 TDCi MR`12 znajdziemy silnik o 75 KM mocy i pojemności 1496 cm3. Jest to jeden z 5 silników, które FORD przewidział dla tego modelu. B-Max 1.5 TDCi MR`12 posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w FORD B-Max 1.5 TDCi MR`12 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 5-biegowa ). Silnik w B-Max 1.5 TDCi MR`12 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku B-Max 1.5 TDCi MR`12 jest ich 5 ).
Wyposażenie
Prezentowany samochód występuje w 5 edycji wyposażenia, a ten B-Max to wersja Ambiente. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup FORD B-Max 1.5 TDCi MR`12 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak ukazują się dane techniczne dla FORD B-Max 1.5 TDCi MR`12 w odrębnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | FORD |
|---|---|
| Model | B-Max |
| Generacja | JK |
| Wersja | Ambiente |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 1496 cm³ |
| Moc | 55 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1775 kg |
| Szerokość | 1751 mm |
| Długość | 4077 mm |
| Wysokość | 1578 mm |
| Pakiety |
|