Model
FORD B-Max 1.6 TDCi MR`12 wytwarzano w latach 2012 - 2017. Wymiary tego FORD B-Max to: długość - 4077 mm, szerokość - 1751 mm oraz wysokość - 1578 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny daje 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar B-Max waży 1780 kg co jest przeciętnym rezultatem w swojej klasie. Ten B-Max 1.6 TDCi MR`12 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Silnik
FORD - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model B-Max. W wypadku tego modelu FORD B-Max liczba wersji silnikowych wynosi: 5. Prezentowany model B-Max 1.6 TDCi MR`12 posiada motor o pojemności 1560 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 95 KM i posiada napęd przedni (4x2). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest manualna, 5-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
FORD B-Max 1.6 TDCi MR`12 w wersji Titanium. Jest to jedna z 3 wariantów wyposażenia, którą FORD przewidział do tego modelu B-Max. Szczegóły specyfikacji FORD B-Max 1.6 TDCi MR`12 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla aut marki FORD. Model B-Max 1.6 TDCi MR`12 istnieje w 1 odmianach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | FORD |
|---|---|
| Model | B-Max |
| Generacja | JK |
| Wersja | Titanium |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1560 cm³ |
| Moc | 70 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1780 kg |
| Szerokość | 1751 mm |
| Długość | 4077 mm |
| Wysokość | 1578 mm |
| Pakiety |
|