Model
FORD produkowała ten model Fusion 1.6 TDCi MR`06 w latach 2002 - 2012 w 1 wariantach wyposażenia. Każda z 1 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 4013 mm, szerokości 1724 mm i wysokości 1543 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu FORD wynosi 1675 kg.
Silnik
W tej wersji FORD Fusion 1.6 TDCi MR`06 znajduje się silnik, którego paliwem jest olej napędowy. Silnik pracujący w Fusion 1.6 TDCi MR`06 posiada pojemność 1560 cm3. Jego moc to 90 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 5-biegowa ) manualnej. W tym modelu FORD Fusion znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model FORD Fusion posiada jeszcze 1 wersji.
Wyposażenie
Ten Fusion 1.6 TDCi MR`06 figuruje w 1 odmianach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Fusion 1.6 TDCi MR`06, a jego wersja wyposażenia to Ambiente. Zawartość wyposażenia tej wersji FORD występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela ilustruje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych FORD Fusion 1.6 TDCi MR`06
Najważniejsze dane
| Marka | FORD |
|---|---|
| Model | Fusion |
| Generacja | JU |
| Wersja | Ambiente |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1560 cm³ |
| Moc | 66 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1675 kg |
| Szerokość | 1724 mm |
| Długość | 4013 mm |
| Wysokość | 1543 mm |
| Pakiety |
|