Model
Decydując się na samochód taki jak FORD Fusion będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość nadwozia wynosi 4020 mm. Poza tym Fusion ma 1492 mm wysokości. Jego szerokość to 1721 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego FORD Fusion 1.4 TDCi MR`06 wynosi 1640 kg. Samochód produkowany był przez FORD w latach 2002 - 2012.
Silnik
FORD w modelu Fusion 1.4 TDCi MR`06 umieścił silnik, którego zasilaniem jest olej napędowy. Pojemność jednostki napędowej to 1399 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 68 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z manualnej skrzyni biegów. Jest to 5-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową FORD Fusion posiada jeszcze 5 wersji silnika.
Wyposażenie
5 wersji wyposażenia zapewnia ogromne możliwości konfiguracji dla FORD Fusion. Prezentowany Fusion 1.4 TDCi MR`06 to wersja Trend, która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych FORD Fusion 1.4 TDCi MR`06. Wśród parametrów znajdują się wartości obejmujące każdej z 5 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | FORD |
|---|---|
| Model | Fusion |
| Generacja | JU |
| Wersja | Trend |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1399 cm³ |
| Moc | 50 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1640 kg |
| Szerokość | 1721 mm |
| Długość | 4020 mm |
| Wysokość | 1492 mm |
| Pakiety |
|