Model
FORD Fusion Trend to samochód dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. Fusion 1.6 MR`06 Trend to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4013 mm, a pozostałe wymiary to: 1724 mm (szerokość) oraz 1543 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji FORD Fusion przypada na lata 2002 - 2012.
Silnik
W tej wersji FORD Fusion 1.6 MR`06 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w Fusion 1.6 MR`06 posiada pojemność 1596 cm3. Jego moc to 101 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 5-biegowa ) manualnej. W tym modelu FORD Fusion znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model FORD Fusion posiada jeszcze 3 wersji.
Wyposażenie
W cenniku znajdziemy Fusion 1.6 MR`06 w wersji Trend. Trend to jedna z 3 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie FORD. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
FORD Fusion 1.6 MR`06 figuruje w 1 odmianach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | FORD |
|---|---|
| Model | Fusion |
| Generacja | JU |
| Wersja | Trend |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 1596 cm³ |
| Moc | 74 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1605 kg |
| Szerokość | 1724 mm |
| Długość | 4013 mm |
| Wysokość | 1543 mm |
| Pakiety |
|