Model
HONDA CR-V, produkowana od 2023 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4706 mm długości, 1866 mm szerokości i 1866 mm wysokości. HONDA CR-V jest dostępna w 3 wersjach wyposażenia.
Silnik
HONDA CR-V w wersji Advance AWD-i e-CVT ma silnik, którego źródło zasilania stanowi hybryda benzynowo-elektryczna. Jednostka o pojemności 1993 cm3 generuje moc 184 KM. W przypadku wariantu CR-V mówimy o aucie posiadającym napęd AWD-i (silnik elektryczny napędza oś tylną). Ta HONDA ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na HONDĘ CR-V tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 3 wariantów.
Wyposażenie
HONDA CR-V Advance AWD-i e-CVT to jedna z 3 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla HONDY CR-V, która ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | HONDA |
|---|---|
| Model | CR-V |
| Wersja | Advance AWD-i e-CVT |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | AWD-i (siln. elekt. napędza oś tylną) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2023 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1993 cm³ |
| Moc | 135 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2350 kg |
| Szerokość | 1866 mm |
| Długość | 4706 mm |
| Wysokość | 1684 mm |
| Pakiety |
|