Model
Decydując się na samochód HYUNDAIA Kona, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4385 mm, szerokość 1825 mm, a wysokość 1825 mm. Masa własna modelu Kona to 1915 kg. Samochód produkowano od 2025 r. do teraz.
Silnik
Hyundai Kona w wersji N Line DCT ma silnik, którego źródłem zasilania jest benzyna. Jednostka o pojemności 1598 cm³ generuje moc 150 KM. W przypadku wariantu Kona mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Hyundai ma 7-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na HYUNDAIA Kona tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 8 wariantów.
Wyposażenie
Hyundai Kona N Line DCT to jedna z 8 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla HYUNDAIA Kona, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Wersja | N Line DCT |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1915 kg |
| Szerokość | 1825 mm |
| Długość | 4385 mm |
| Wysokość | 1580 mm |
| Pakiety |
|