Model
5 -drzwiowy INFINITI Q50d MR`14 został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1445 mm wysokości. Szerokość liczy 1820 mm. To dość standardowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 4790 mm. Q50d MR`14 był produkowany przez INFINITI w latach 2013 - 2021 w 14 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską Q50d pracuje jednostka napędowa o pojemności 2143 cm3. Prezentowany Q50d MR`14 jest napędzany paliwem jakim jest olej napędowy. Model posiada motor o mocy 170 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 6-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest tylny (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową INFINITI Q50d występuje w 1 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 14 wersji wyposażenia. W wypadku tego wersji jest to Q50d MR`14 Premium Executive. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla samochodów marki INFINITI. Model Q50d MR`14 występuje w 1 wariantach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | INFINITI |
|---|---|
| Model | Q50d |
| Generacja | Q50 |
| Wersja | Premium Executive |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2017 |
| Pojemność silnika | 2143 cm³ |
| Moc | 125 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2200 kg |
| Szerokość | 1820 mm |
| Długość | 4790 mm |
| Wysokość | 1445 mm |
| Pakiety |
|