Model
JEEP produkowała ten model Grand Cherokee II 3.0 CRD MR`10 w latach 2011 - 2021 w 5 wariantach wyposażenia. Każda z 5 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 4822 mm, szerokości 1943 mm i wysokości 1781 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu JEEP wynosi 2949 kg.
Czytaj więcej o JEEP Grand Cherokee
Silnik
JEEP - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Grand Cherokee II. W wypadku tego modelu JEEP Grand Cherokee II liczba wersji silnikowych wynosi: 4. Prezentowany model Grand Cherokee II 3.0 CRD MR`10 posiada silnik o pojemności 2987 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 190 KM i posiada napęd AWD (4x4). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest automatyczna, 5-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
W katalogu wytwórca przewidział łącznie aż 5 wersji wyposażenia. Prezentowany Grand Cherokee II to wersja Laredo. Takie auto nosi oznaczenie Grand Cherokee II 3.0 CRD MR`10.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
JEEP Grand Cherokee II 3.0 CRD MR`10 istnieje w 1 odmianach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | JEEP |
|---|---|
| Model | Grand Cherokee II |
| Generacja | WK2 |
| Wersja | Laredo |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 2987 cm³ |
| Moc | 140 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2949 kg |
| Szerokość | 1943 mm |
| Długość | 4822 mm |
| Wysokość | 1781 mm |
| Pakiety |
|