Model
XCeed 1.6 T-GDI MR`20 to 5 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 5 pasażerów. Rozstaw osi w XCeed 1.6 T-GDI MR`20 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 4395 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1826 mm szerokości oraz 1495 mm wysokości. KIA produkował ten model 6 wersjach w latach 2018 - 2021.
Silnik
Pod maską KIA XCeed 1.6 T-GDI MR`20 działa jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten silnik ma pojemność skokową 1591 cm3. W rzeczonej wersji KIA XCeed uzyskuje moc maksymalną na poziomie 204 KM. Opisywany model KIA XCeed 1.6 T-GDI MR`20 Prestige Line DCT posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 7-biegowa.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 6 wersjach wyposażenia. Prezentowany KIA to egzemplarz w standardzie określanym nazwą Prestige Line DCT. XCeed 1.6 T-GDI MR`20 posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
Dane Techniczne
KIA XCeed 1.6 T-GDI MR`20 istnieje w 1 wersjach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | KIA |
|---|---|
| Model | XCeed |
| Generacja | CD |
| Wersja | Prestige Line DCT |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2021 |
| Produkcja Do | 2021 |
| Pojemność silnika | 1591 cm³ |
| Moc | 150 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1880 kg |
| Szerokość | 1826 mm |
| Długość | 4395 mm |
| Wysokość | 1495 mm |