Model
KIA XCeed MHEV Prestige Line to samochód dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. XCeed MHEV 1.6 CRDi MR`20 Prestige Line to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4395 mm, a pozostałe wymiary to: 1826 mm (szerokość) oraz 1483 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia właściwą przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji KIA XCeed MHEV przypada na lata 2018 - 2021.
Silnik
KIA - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model XCeed MHEV. W wypadku tego modelu KIA XCeed MHEV liczba wersji silnikowych wynosi: 2. Prezentowany model XCeed MHEV 1.6 CRDi MR`20 posiada motor o pojemności 1598 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 136 KM i posiada napęd przedni (4x2). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest manualna, 6-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
XCeed MHEV 1.6 CRDi MR`20 w edycji Prestige Line to jedna z 10 wersji, modelu XCeed MHEV 1.6 CRDi MR`20. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji KIA XCeed MHEV 1.6 CRDi MR`20 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
Dane Techniczne
Oto jak przedstawiają się dane techniczne dla KIA XCeed MHEV 1.6 CRDi MR`20 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | KIA |
|---|---|
| Model | XCeed MHEV |
| Generacja | CD |
| Wersja | Prestige Line |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2021 |
| Produkcja Do | 2021 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1920 kg |
| Szerokość | 1826 mm |
| Długość | 4395 mm |
| Wysokość | 1483 mm |