Model
Decydując się na samochód marki LAND ROVERA Range Rovera V, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 5052 mm, szerokość 2047 mm, a wysokość 2047 mm. Masa własna modelu Range Rovera to 3400 kg. Samochód produkowano od 2021 r. do teraz.
Czytaj więcej o LAND ROVER Range Rover
Silnik
Pod maską modelu Range Rovera V pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest benzyna, o pojemności 4395 cm³ i mocy maksymalnej 615 KM. Ma napęd AWD (4x4), a przekładnia jest 8-biegowa, automatyczna. LAND ROVER przewidział dla tego samochodu 9 wersji silnikowych oraz 8 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 8 wersjach wyposażenia. Prezentowany LAND ROVER Range Rover to egzemplarz w odmianie SV Black. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji LAND ROVERA Range Rovera V od 2021 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | LAND ROVER |
|---|---|
| Model | Range Rover V |
| Wersja | SV Black |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 4395 cm³ |
| Moc | 452 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 3400 kg |
| Szerokość | 2047 mm |
| Długość | 5052 mm |
| Wysokość | 1870 mm |
| Pakiety |
|