Model
MERCEDES-BENZ produkował ten model GLB 180 w latach 2019 - 2021. Każda z 1 rodzajów MERCEDES-BENZ GLB 180 MR`19 E6d X247 ma posiadającą 5 drzwi karoserię, o długości 4634 mm, szerokości 1834 mm i wysokości 1658 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w MERCEDES-BENZ GLB 180 MR`19 E6d X247 5 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 2080 kg
Czytaj więcej o MERCEDES-BENZ GLB
Silnik
Pod maską MERCEDES-BENZ GLB 180 MR`19 E6d X247 działa jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten silnik ma pojemność skokową 1332 cm3. W tej wersji MERCEDES-BENZ GLB 180 uzyskuje moc maksymalną na poziomie 136 KM. Opisywany model MERCEDES-BENZ GLB 180 MR`19 E6d X247 7G-DCT posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 7-biegowa.
Wyposażenie
Prezentowany samochód występuje w 1 edycji wyposażenia, a ten GLB 180 to wersja 7G-DCT. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup MERCEDES-BENZ GLB 180 MR`19 E6d X247 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla aut marki MERCEDES-BENZ. Model GLB 180 MR`19 E6d X247 istnieje w 1 rodzajach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | MERCEDES-BENZ |
|---|---|
| Model | GLB 180 |
| Generacja | 247 |
| Wersja | 7G-DCT |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2020 |
| Produkcja Do | 2021 |
| Pojemność silnika | 1332 cm³ |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2080 kg |
| Szerokość | 1834 mm |
| Długość | 4634 mm |
| Wysokość | 1658 mm |