Model
Aby komfortowo przewozić 7 osób, producent - MERCURY - wyposażył Mountaineer w 7 -cioro drzwi. Wysoki 1850 mm pojazd ma 4195 mm długości i 1867 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 2510 kg. MERCURY produkował Mountaineer 4.0 MR`05 w 1 wersjach w latach 2001 - 2010.
Czytaj więcej o MERCURY Mountaineer
Silnik
MERCURY w modelu Mountaineer 4.0 MR`05 umieścił silnik, którego zasilaniem jest benzyna. Pojemność jednostki napędowej to 4009 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 209 KM. Samochód posiada napęd 2WD (4x2) oraz korzysta z automatycznej skrzyni biegów. Jest to 5-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową MERCURY Mountaineer posiada jeszcze 1 wersji silnika.
Wyposażenie
W cenniku spotkamy Mountaineer 4.0 MR`05 w wersji Premier. Premier to jedna z 1 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie MERCURY. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak ukazują się dane techniczne dla MERCURY Mountaineer 4.0 MR`05 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | MERCURY |
|---|---|
| Model | Mountaineer |
| Generacja | II |
| Wersja | Premier |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 2WD (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2005 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 4009 cm³ |
| Moc | 154 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2510 kg |
| Szerokość | 1867 mm |
| Długość | 4195 mm |
| Wysokość | 1850 mm |
| Pakiety |
|