Model
Mitsubishi Space Star, produkowany od 2020 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 3845 mm długości, 1665 mm szerokości i 1665 mm wysokości. Mitsubishi Space Star jest dostępny w 11 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o MITSUBISHI Space Star
Silnik
Mitsubishi Space Star w wersji Inform ma silnik, którego źródło zasilania stanowi benzyna. Jednostka o pojemności 1193 cm3 generuje moc 71 KM. W przypadku wariantu Space Star mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Mitsubishi ma 5-biegową przekładnię, która jest manualna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na Mitsubishi Space Star tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 16 wariantów.
Wyposażenie
Mitsubishi Space Star Inform to jedna z 11 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Mitsubishi Space Star, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Mitsubishi |
|---|---|
| Model | Space Star |
| Wersja | Inform |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2024 |
| Pojemność silnika | 1193 cm³ |
| Moc | 52 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1340 kg |
| Szerokość | 1665 mm |
| Długość | 3845 mm |
| Wysokość | 1505 mm |
| Pakiety |
|