Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - NISSAN - wyposażył Note w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1550 mm pojazd ma 4083 mm długości i 1691 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 1560 kg. NISSAN produkował Note 1.6 MR`06 w 7 wersjach w latach 2005 - 2013.
Silnik
NISSAN w modelu Note 1.6 MR`06 umieścił silnik, którego zasilaniem jest benzyna. Pojemność jednostki napędowej to 1598 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 110 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z automatycznej skrzyni biegów. Jest to 5-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową NISSAN Note posiada jeszcze 3 wersji silnika.
Wyposażenie
7 wersji wyposażenia daje niemałe możliwości konfiguracji dla NISSAN Note. Prezentowany Note 1.6 MR`06 to wersja I-Way Aut., która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak przedstawiają się dane techniczne dla NISSAN Note 1.6 MR`06 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | NISSAN |
|---|---|
| Model | Note |
| Generacja | E11 |
| Wersja | I-Way Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1560 kg |
| Szerokość | 1691 mm |
| Długość | 4083 mm |
| Wysokość | 1550 mm |
| Pakiety |
|