Model
Decydując się na samochód taki jak OPEL Antara będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość nadwozia wynosi 4596 mm. Poza tym Antara ma 1717 mm wysokości. Jego szerokość to 1850 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego OPEL Antara 2.2 CDTI DPF MR`11 E5 wynosi 2258 kg. Samochód produkowany był przez OPEL w latach 2006 - 2017.
Silnik
Pod maską OPEL Antara 2.2 CDTI DPF MR`11 E5 działa jednostka o pojemności 2231 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest olej napędowy i generuje moc na poziomie 163 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją OPEL przewidział 4 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 5 wersji wyposażenia. W wypadku tego wersji jest to Antara 2.2 CDTI DPF MR`11 E5 Standard. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych OPEL Antara 2.2 CDTI DPF MR`11 E5. Wśród parametrów znajdują się wartości dotyczące każdej z 5 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Antara |
| Generacja | L07 |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 2231 cm³ |
| Moc | 120 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2258 kg |
| Szerokość | 1850 mm |
| Długość | 4596 mm |
| Wysokość | 1717 mm |
| Pakiety |
|