Model
Decydując się na samochód marki OPLA Astra-e VI, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4391 mm, szerokość 1860 mm, a wysokość 1860 mm. Masa własna modelu Astry to 2100 kg. Samochód produkowano od 2025 r. do teraz.
Silnik
OPEL Astra w wersji Business Edition 54 kWh Aut. ma silnik, którego źródło zasilania stanowi prąd elektryczny. Jednostka generuje moc 156 KM. W przypadku wariantu Astra-e VI mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten OPEL ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na OPLA Astra-e VI tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 3 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 3 wersjach wyposażenia. Prezentowany OPEL Astra to egzemplarz w odmianie Business Edition 54 kWh Aut. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla OPLA Astry, która ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Astra-e VI |
| Wersja | Business Edition 54kWh Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Moc | 115 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2100 kg |
| Szerokość | 1860 mm |
| Długość | 4391 mm |
| Wysokość | 1465 mm |
| Pakiety |
|