Model
OPEL produkowała ten model Insignia II Sports Tourer MR`21 w latach 2017 - 2021 w 8 wariantach wyposażenia. Każda z 8 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 5007 mm, szerokości 2093 mm i wysokości 1450 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu OPEL wynosi 2290 kg.
Silnik
Pod maską OPEL Insignia II Sports Tourer MR`21 działa jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten silnik ma pojemność skokową 1998 cm3. W niniejszej wersji OPEL Insignia II Sports Tourer generuje moc maksymalną na poziomie 230 KM. Opisywany model OPEL Insignia II Sports Tourer MR`21 GSi S&S AWD Aut. posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 9-biegowa.
Wyposażenie
Insignia II Sports Tourer MR`21 w edycji GSi S&S AWD Aut. to jedna z 8 wersji, modelu Insignia II Sports Tourer MR`21. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji OPEL Insignia II Sports Tourer MR`21 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
OPEL Insignia II Sports Tourer MR`21 figuruje w 1 wariantach nadwozia oraz w 8 wersjach wyposażenia. Tak przedstawiają się dane techniczne Insignia II Sports Tourer w latach 2017 - 2021
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Insignia II Sports Tourer |
| Generacja | B |
| Wersja | GSi S&S AWD Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2020 |
| Produkcja Do | 2021 |
| Pojemność silnika | 1998 cm³ |
| Moc | 169 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2290 kg |
| Szerokość | 2093 mm |
| Długość | 5007 mm |
| Wysokość | 1450 mm |
| Pakiety |
|