Model
OPEL Mokka, produkowany od 2024 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4151 mm długości, 1785 mm szerokości i 1785 mm wysokości. OPEL Mokka jest dostępny w 7 wersjach wyposażenia.
Silnik
OPEL Mokka w wersji Business Edition 145 ma silnik, którego źródło zasilania stanowi benzyna. Jednostka o pojemności 1199 cm3 generuje moc 136 KM. W przypadku wariantu Mokki mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten OPEL ma 6-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na OPLA Mokkę tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 7 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 7 wersjach wyposażenia. Prezentowany OPEL Mokka to egzemplarz w odmianie Business Edition 145. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla OPLA Mokki, która ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Mokka |
| Wersja | Business Edition 145 |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1199 cm³ |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1750 kg |
| Szerokość | 1785 mm |
| Długość | 4151 mm |
| Wysokość | 1534 mm |
| Pakiety |
|