Model
Vivaro 2.5 CDTI MR`07 E4 2.7t to 4 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 7 pasażerów. Rozstaw osi w Vivaro 2.5 CDTI MR`07 E4 2.7t znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 4782 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 2232 mm szerokości oraz 1959 mm wysokości. OPEL produkował ten model 6 wersjach w latach 2001 - 2014.
Silnik
OPEL - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Vivaro. W wypadku tego modelu OPEL Vivaro liczba wersji silnikowych wynosi: 8. Prezentowany model Vivaro 2.5 CDTI MR`07 E4 2.7t posiada motor o pojemności 2464 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 146 KM i posiada napęd przedni (4x2). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest automatyczna, 6-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
W specyfikacji wytwórca założył łącznie aż 6 wersji wyposażenia. Prezentowany Vivaro to wersja L1H1 Tour Elegance Aut.. Takie auto nosi oznaczenie Vivaro 2.5 CDTI MR`07 E4 2.7t.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela wykazuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych OPEL Vivaro 2.5 CDTI MR`07 E4 2.7t
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Vivaro |
| Generacja | A |
| Wersja | L1H1 Tour Elegance Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 2464 cm³ |
| Moc | 107 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2700 kg |
| Szerokość | 2232 mm |
| Długość | 4782 mm |
| Wysokość | 1959 mm |
| Pakiety |
|