Model
PEUGEOT 107, produkowany w latach 2005 - 2014 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny dostarcza 5 drzwi. Ponieważ 107 ma 3490 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie PEUGEOT 107 1.4 HDI MR`05 ma 1465 mm wysokości i 1630 mm szerokości. PEUGEOT 107 1.4 HDI MR`05 jest dostępny w 1 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską PEUGEOT 107 1.4 HDI MR`05 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi olej napędowy. Ten motor ma pojemność skokową 1400 cm3. W niniejszej wersji PEUGEOT 107 wytwarza moc maksymalną na poziomie 54 KM. Opisywany model PEUGEOT 107 1.4 HDI MR`05 Trendy 55 posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
W katalogu wytwórca przewidział łącznie aż 1 wersji wyposażenia. Prezentowany 107 to wersja Trendy 55. Takie samochód nosi oznaczenie 107 1.4 HDI MR`05.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela pokazuje dane techniczne pojedynczych wersji PEUGEOT 107 w latach 2005 - 2014
Najważniejsze dane
| Marka | PEUGEOT |
|---|---|
| Model | 107 |
| Generacja | PM |
| Wersja | Trendy 55 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1400 cm³ |
| Moc | 40 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1200 kg |
| Szerokość | 1630 mm |
| Długość | 3490 mm |
| Wysokość | 1465 mm |
| Pakiety |
|