Model
PEUGEOT 108 TOP Roland Garros Aut. to auto dla 4 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 5 drzwi. 108 MR`14 TOP Roland Garros Aut. to samochód o długości nadwozia wynoszącej 3475 mm, a pozostałe wymiary to: 1615 mm (szerokość) oraz 1460 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji PEUGEOT 108 przypada na lata 2014 - 2021.
Silnik
PEUGEOT 108 MR`14 w wersji TOP Roland Garros Aut. ma silnik, którego benzyna stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 998 cm3 generuje moc 69 KM. W przypadku tego wariantu PEUGEOT 108 mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten PEUGEOT ma automatyczną przekładnię, która jest 5-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na PEUGEOT 108 tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 2 wersji silnikowych.
Wyposażenie
W ofercie wytwórca przewidział łącznie aż 17 wersji wyposażenia. Prezentowany 108 to wersja TOP Roland Garros Aut.. Takie samochód nosi oznaczenie 108 MR`14.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
PEUGEOT 108 MR`14 występuje w 1 wariantach nadwozia oraz w 17 rodzajach wyposażenia. Tak przedstawiają się dane techniczne 108 w latach 2014 - 2021
Najważniejsze dane
| Marka | PEUGEOT |
|---|---|
| Model | 108 |
| Generacja | I |
| Wersja | TOP Roland Garros Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | cabriolet |
| Produkcja Od | 2014 |
| Produkcja Do | 2017 |
| Pojemność silnika | 998 cm³ |
| Moc | 51 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1240 kg |
| Szerokość | 1615 mm |
| Długość | 3475 mm |
| Wysokość | 1460 mm |
| Pakiety |
|