Model
Decydując się na samochód marki RENAULTA Trafic, będzie można zabrać na pokład 6 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 5480 mm, szerokość 2283 mm, a wysokość 2283 mm. Masa własna modelu Trafica to 3070 kg. Samochód produkowano od 2021 r. do teraz.
Czytaj więcej o RENAULT Trafic
Silnik
Pod maską modelu Trafica pracuje silnik o mocy maksymalnej 122 KM, którego źródłem zasilania jest prąd elektryczny. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest automatyczna. RENAULT przewidział dla tego samochodu 5 wersji silnikowych oraz 5 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 5 wersjach wyposażenia. Prezentowany RENAULT Trafic to egzemplarz w odmianie L2H1 Extra Furgon Brygadowy 52 kWh. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji RENAULTA Trafic od 2021 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Wersja | L2H1 Extra Furgon Brygadowy 52kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2024 |
| Moc | 90 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 6 |
| Masa całkowita | 3070 kg |
| Szerokość | 2283 mm |
| Długość | 5480 mm |
| Wysokość | 1967 mm |
| Pakiety |
|