Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - Skoda - wyposażył Roomster w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1607 mm pojazd ma 4213 mm długości i 1684 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 1726 kg. Skoda produkował Roomster 1.2 TSI MR`11 w 20 wersjach w latach 2006 - 2015.
Czytaj więcej o SKODA Roomster
Silnik
W tej wersji Skoda Roomster 1.2 TSI MR`11 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w Roomster 1.2 TSI MR`11 posiada pojemność 1197 cm3. Jego moc to 105 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 7-biegowa ) automatycznej. W tym modelu Skoda Roomster znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model Skoda Roomster posiada jeszcze 20 wersji.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 20 wersji wyposażenia. W wypadku tego odmiany jest to Roomster 1.2 TSI MR`11 Ambition DSG. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak prezentują się dane techniczne dla Skoda Roomster 1.2 TSI MR`11 w odrębnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Roomster |
| Generacja | 5J |
| Wersja | Ambition DSG |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1197 cm³ |
| Moc | 77 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1726 kg |
| Szerokość | 1684 mm |
| Długość | 4213 mm |
| Wysokość | 1607 mm |
| Pakiety |
|