Model
Lata produkcji tej generacji Roomster to 2006 - 2015. Standardowo Skoda Roomster 1.2 TSI MR`11 ma wysokość 1607 mm i szerokość 1684 mm. Tym, co wyznacza styl karoserii tego modelu, jest jego długość, która wynosi 4213 mm. Dzięki podobnym wymiarom ten Roomster 1.2 TSI MR`11 dysponuje 5 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. Ten Roomster 1.2 TSI MR`11 jest dostępny w 20 wariantach wyposażenia.
Czytaj więcej o SKODA Roomster
Silnik
Pod maską Skoda Roomster 1.2 TSI MR`11 działa jednostka o pojemności 1197 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest benzyna i wytwarza moc na poziomie 105 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą automatycznej skrzyni biegów. 7-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją Skoda przewidział 10 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Prezentowany samochód występuje w 20 edycji wyposażenia, a ten Roomster to wersja DSG. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup Skoda Roomster 1.2 TSI MR`11 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela przedstawia wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych Skoda Roomster 1.2 TSI MR`11
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Roomster |
| Generacja | 5J |
| Wersja | DSG |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 1197 cm³ |
| Moc | 77 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1726 kg |
| Szerokość | 1684 mm |
| Długość | 4213 mm |
| Wysokość | 1607 mm |
| Pakiety |
|