Model
Decydując się na samochód taki jak Skoda Roomster będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość nadwozia wynosi 4213 mm. Poza tym Roomster ma 1607 mm wysokości. Jego szerokość to 1684 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego Skoda Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 wynosi 1763 kg. Samochód produkowany był przez Skoda w latach 2006 - 2015.
Czytaj więcej o SKODA Roomster
Silnik
Skoda - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Roomster. W wypadku tego modelu Skoda Roomster liczba wersji silnikowych wynosi: 10. Prezentowany model Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 posiada silnik o pojemności 1199 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 75 KM i posiada napęd przedni (4x2). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest manualna, 5-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 11 wersji wyposażenia. W wypadku tego rodzaju jest to Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 Elegance. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Skoda Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 istnieje w 1 wersjach nadwozia oraz w 11 rodzajach wyposażenia. Tak prezentują się dane techniczne Roomster w latach 2006 - 2015
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Roomster |
| Generacja | 5J |
| Wersja | Elegance |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1199 cm³ |
| Moc | 55 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1763 kg |
| Szerokość | 1684 mm |
| Długość | 4213 mm |
| Wysokość | 1607 mm |
| Pakiety |
|