Model
Skoda produkowała ten model Roomster 1.4 MR`11 w latach 2006 - 2015 w 10 wariantach wyposażenia. Każda z 10 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 4213 mm, szerokości 1684 mm i wysokości 1607 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu Skoda wynosi 1665 kg.
Czytaj więcej o SKODA Roomster
Silnik
Pod maską Roomster działa jednostka napędowa o pojemności 1390 cm3. Prezentowany Roomster 1.4 MR`11 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada silnik o mocy 86 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 5-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową Skoda Roomster występuje w 10 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Ten Roomster 1.4 MR`11 istnieje w 10 wariantach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Roomster 1.4 MR`11, a jego wersja wyposażenia to Fresh. Zawartość wyposażenia tej wersji Skoda występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Skoda Roomster 1.4 MR`11 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Roomster |
| Generacja | 5J |
| Wersja | Fresh |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1390 cm³ |
| Moc | 63 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1665 kg |
| Szerokość | 1684 mm |
| Długość | 4213 mm |
| Wysokość | 1607 mm |
| Pakiety |
|