Model
Skoda produkował ten model Roomster w latach 2006 - 2015. Każda z 1 rodzajów Skoda Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 ma posiadającą 5 drzwi karoserię, o długości 4213 mm, szerokości 1684 mm i wysokości 1607 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w Skoda Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 5 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 1763 kg
Czytaj więcej o SKODA Roomster
Silnik
Pod maską Skoda Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 znajdziemy motor o 75 KM mocy i pojemności 1199 cm3. Jest to jeden z 10 silników, które Skoda przewidział dla tego modelu. Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w Skoda Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 5-biegowa ). Silnik w Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 jest ich 11 ).
Wyposażenie
W katalogu producent zaplanował łącznie aż 11 wersji wyposażenia. Prezentowany Roomster to wersja Greenline. Takie auto nosi oznaczenie Roomster 1.2 TDI-CR MR`11.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela przedstawia wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych Skoda Roomster 1.2 TDI-CR MR`11
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Roomster |
| Generacja | 5J |
| Wersja | Greenline |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1199 cm³ |
| Moc | 55 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1763 kg |
| Szerokość | 1684 mm |
| Długość | 4213 mm |
| Wysokość | 1607 mm |
| Pakiety |
|