Model
Skoda Roomster 1.6 MR`06 wytwarzano w latach 2006 - 2015. Wymiary tego Skoda Roomster to: długość - 4219 mm, szerokość - 1695 mm oraz wysokość - 1650 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny zapewnia 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar Roomster waży 1665 kg co jest przeciętnym wynikiem w swojej klasie. Ten Roomster 1.6 MR`06 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Czytaj więcej o SKODA Roomster
Silnik
Skoda Roomster 1.6 MR`06 w wersji Scout Tipt. ma silnik, którego benzyna stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 1598 cm3 generuje moc 105 KM. W przypadku tego wariantu Skoda Roomster mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Skoda ma automatyczną przekładnię, która jest 6-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na Skoda Roomster tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 10 wersji silnikowych.
Wyposażenie
W ofercie producent przewidział łącznie aż 9 wersji wyposażenia. Prezentowany Roomster to wersja Scout Tipt.. Takie samochód nosi oznaczenie Roomster 1.6 MR`06.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Skoda Roomster 1.6 MR`06 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Roomster |
| Generacja | 5J |
| Wersja | Scout Tipt. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 77 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1665 kg |
| Szerokość | 1695 mm |
| Długość | 4219 mm |
| Wysokość | 1650 mm |
| Pakiety |
|