Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - Skoda - wyposażył Roomster w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1607 mm pojazd ma 4205 mm długości i 1684 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 1665 kg. Skoda produkował Roomster 1.6 MR`06 w 9 wersjach w latach 2006 - 2015.
Czytaj więcej o SKODA Roomster
Silnik
Pod maską Roomster działa silnik, którego paliwem jest benzyna, o pojemności 1598 cm3 i mocy maksymalnej 105 KM. Moc trafia do kół poprzez napęd przedni (4x2). W samochodzie znajduje się 6-biegowa automatyczna przekładnia. Skoda przewidział dla modelu Roomster 10 wersji silnikowych, które mogą być zestawiane z różnymi wersjami wyposażenia, których producent przewidział 9.
Wyposażenie
Roomster 1.6 MR`06 w wersji Sport Tipt. to jedna z 9 wersji, modelu Roomster 1.6 MR`06. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji Skoda Roomster 1.6 MR`06 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Skoda Roomster 1.6 MR`06 figuruje w 1 wersjach nadwozia oraz w 9 rodzajach wyposażenia. Tak prezentują się dane techniczne Roomster w latach 2006 - 2015
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Roomster |
| Generacja | 5J |
| Wersja | Sport Tipt. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 77 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1665 kg |
| Szerokość | 1684 mm |
| Długość | 4205 mm |
| Wysokość | 1607 mm |
| Pakiety |
|