Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - Skoda - wyposażył Roomster w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1607 mm pojazd ma 4205 mm długości i 1684 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 1670 kg. Skoda produkował Roomster 1.4 MR`06 w 5 wersjach w latach 2006 - 2015.
Czytaj więcej o SKODA Roomster
Silnik
Pod maską Skoda Roomster 1.4 MR`06 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten silnik ma pojemność skokową 1390 cm3. W niniejszej wersji Skoda Roomster generuje moc maksymalną na poziomie 86 KM. Opisywany model Skoda Roomster 1.4 MR`06 Standard posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
W cenniku spotkamy Roomster 1.4 MR`06 w wersji Standard. Standard to jedna z 5 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie Skoda. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Skoda Roomster 1.4 MR`06 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Roomster |
| Generacja | 5J |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1390 cm³ |
| Moc | 63 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1670 kg |
| Szerokość | 1684 mm |
| Długość | 4205 mm |
| Wysokość | 1607 mm |
| Pakiety |
|