Model
Skoda Roomster, produkowany w latach 2006 - 2015 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny zapewnia 5 drzwi. Ponieważ Roomster ma 4205 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie Skoda Roomster 1.6 MR`06 ma 1607 mm wysokości i 1684 mm szerokości. Skoda Roomster 1.6 MR`06 jest dostępny w 9 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o SKODA Roomster
Silnik
Skoda Roomster 1.6 MR`06 w wersji Style Tipt. ma silnik, którego benzyna stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 1598 cm3 generuje moc 105 KM. W przypadku tego wariantu Skoda Roomster mówimy o automobilu posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Skoda ma automatyczną przekładnię, która jest 6-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na Skoda Roomster tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 10 wersji silnikowych.
Wyposażenie
9 edycji wyposażenia zapewnia duże możliwości konfiguracji dla Skoda Roomster. Prezentowany Roomster 1.6 MR`06 to wersja Style Tipt., która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Skoda Roomster 1.6 MR`06 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Roomster |
| Generacja | 5J |
| Wersja | Style Tipt. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 77 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1730 kg |
| Szerokość | 1684 mm |
| Długość | 4205 mm |
| Wysokość | 1607 mm |
| Pakiety |
|