Model
Lata produkcji tej generacji Rodius to 2013 - 2019. Standardowo SSANGYONG Rodius 2.0 e-XDI MR`14 ma wysokość 1815 mm i szerokość 1915 mm. Tym, co określa styl nadwozia tego modelu, jest jego długość, która wynosi 5130 mm. Dzięki podobnym wymiarom ten Rodius 2.0 e-XDI MR`14 ma 7 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. Ten Rodius 2.0 e-XDI MR`14 jest dostępny w 8 wariantach wyposażenia.
Czytaj więcej o SSANGYONG Rodius
Silnik
SSANGYONG - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Rodius. W wypadku tego modelu SSANGYONG Rodius liczba wersji silnikowych wynosi: 2. Prezentowany model Rodius 2.0 e-XDI MR`14 posiada silnik o pojemności 1998 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 155 KM i posiada napęd tylny (4x2). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest automatyczna, 5-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
Ten Rodius 2.0 e-XDI MR`14 istnieje w 8 odmianach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Rodius 2.0 e-XDI MR`14, a jego wersja wyposażenia to Quartz Aut.. Zawartość wyposażenia tej wersji SSANGYONG występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych SSANGYONG Rodius 2.0 e-XDI MR`14. Wśród parametrów znajdują się wartości obejmujące każdej z 8 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | SSANGYONG |
|---|---|
| Model | Rodius |
| Generacja | II |
| Wersja | Quartz Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1998 cm³ |
| Moc | 114 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2750 kg |
| Szerokość | 1915 mm |
| Długość | 5130 mm |
| Wysokość | 1815 mm |
| Pakiety |
|