Model
Decydując się na samochód marki SUZUKI, modelu Vitara FL, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4185 mm, szerokość 1775 mm, a wysokość 1775 mm. Masa własna modelu Vitary to 1720 kg. Samochód produkowano od 2024 r. do teraz.
Silnik
SUZUKI Vitara w wersji Elegance 4WD ma silnik, którego źródłem zasilania jest benzyna. Jednostka o pojemności 1373 cm3 generuje moc 110 KM. W przypadku wariantu Vitara FL mówimy o aucie posiadającym napęd 4WD (4x4). Model SUZUKI Vitara ma 6-biegową przekładnię manualną. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na SUZUKI Vitarę FL tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 11 wariantów.
Wyposażenie
SUZUKI Vitara Elegance 4WD to jedna z 11 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla SUZUKI Vitary, która ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | SUZUKI |
|---|---|
| Model | Vitara FL |
| Wersja | Elegance 4WD |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1373 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1720 kg |
| Szerokość | 1775 mm |
| Długość | 4185 mm |
| Wysokość | 1600 mm |
| Pakiety |
|