Model
SUZUKI Vitara FL, produkowany od 2024 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4185 mm długości, 1775 mm szerokości i 1775 mm wysokości. SUZUKI Vitara jest dostępny w 11 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską modelu Vitara FL pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest benzyna, o pojemności 1373 cm3 i mocy maksymalnej 110 KM. Ma napęd 4WD (4x4), a przekładnia jest 6-biegowa automatyczna. SUZUKI przewidziało dla tego samochodu 11 wersji silnikowych oraz 11 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
SUZUKI Vitara Elegance Sun 4WD Aut. to jedna z 11 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla SUZUKI Vitara, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | SUZUKI |
|---|---|
| Model | Vitara FL |
| Wersja | Elegance Sun 4WD Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1373 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1720 kg |
| Szerokość | 1775 mm |
| Długość | 4185 mm |
| Wysokość | 1600 mm |
| Pakiety |
|