Model
SWM G01, produkowany od 2018 r. do teraz, zgodnie z homologacją, może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4670 mm długości, 1855 mm szerokości i 1855 mm wysokości. SWM G01 jest dostępny w 2 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską modelu G01 pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest benzyna, o pojemności 1498 cm³ i mocy maksymalnej 177 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 7-biegowa, automatyczna. SWM przewidział dla tego samochodu 2 wersje silnikowe oraz 2 wersje wyposażenia.
Wyposażenie
SWM G01 Pro to jedna z 2 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla SWM G01, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | SWM |
|---|---|
| Model | G01 |
| Wersja | Pro |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1498 cm³ |
| Moc | 130 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1925 kg |
| Szerokość | 1855 mm |
| Długość | 4670 mm |
| Wysokość | 1740 mm |
| Pakiety |
|