Model
Toyota Land Cruiser V8, produkowany w latach 2008 - 2021 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny daje 5 drzwi. Ponieważ Land Cruiser V8 ma 4950 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie Toyota Land Cruiser V8 4.5 D-4D MR`08 ma 1910 mm wysokości i 1970 mm szerokości. Toyota Land Cruiser V8 4.5 D-4D MR`08 jest dostępny w 3 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o TOYOTA Land Cruiser
Silnik
Toyota w modelu Land Cruiser V8 4.5 D-4D MR`08 umieścił silnik, którego zasilaniem jest olej napędowy. Pojemność jednostki napędowej to 4461 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 286 KM. Samochód posiada napęd AWD (4x4) oraz korzysta z automatycznej skrzyni biegów. Jest to 6-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową Toyota Land Cruiser V8 posiada jeszcze 5 wersji silnika.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 3 wersji wyposażenia. W wypadku tego rodzaju jest to Land Cruiser V8 4.5 D-4D MR`08 Prestige Aut.. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak przedstawiają się dane techniczne dla Toyota Land Cruiser V8 4.5 D-4D MR`08 w odrębnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | Toyota |
|---|---|
| Model | Land Cruiser V8 |
| Generacja | J200 |
| Wersja | Prestige Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 4461 cm³ |
| Moc | 210 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 3300 kg |
| Szerokość | 1970 mm |
| Długość | 4950 mm |
| Wysokość | 1910 mm |
| Pakiety |
|