Model
Lata produkcji tej generacji Camry Hybrid to 2006 - 2013. Standardowo TOYOTA (USA) Camry Hybrid 2.4 MR`06 ma wysokość 1470 mm i szerokość 1820 mm. Tym, co wyznacza styl karoserii tego modelu, jest jego długość, która wynosi 4815 mm. Dzięki tym miarom ten Camry Hybrid 2.4 MR`06 ma 5 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 4 drzwi. Ten Camry Hybrid 2.4 MR`06 jest dostępny w 1 wariantach wyposażenia.
Czytaj więcej o TOYOTA (USA) Camry
Silnik
Pod maską TOYOTA (USA) Camry Hybrid 2.4 MR`06 znajdziemy motor o 189 KM mocy i pojemności 2362 cm3. Jest to jeden z 1 silników, które TOYOTA (USA) przewidział dla tego modelu. Camry Hybrid 2.4 MR`06 posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w TOYOTA (USA) Camry Hybrid 2.4 MR`06 odpowiedzialna jest automatyczna przekładnia ( 4-biegowa ). Silnik w Camry Hybrid 2.4 MR`06 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Camry Hybrid 2.4 MR`06 jest ich 1 ).
Wyposażenie
Ten Camry Hybrid 2.4 MR`06 występuje w 1 odmianach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Camry Hybrid 2.4 MR`06, a jego wersja wyposażenia to Aut.. Zawartość wyposażenia tej wersji TOYOTA (USA) występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela przedstawia dane techniczne poszczególnych wersji TOYOTA (USA) Camry Hybrid w latach 2006 - 2013
Najważniejsze dane
| Marka | TOYOTA (USA) |
|---|---|
| Model | Camry Hybrid |
| Generacja | XV40 |
| Wersja | Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 2362 cm³ |
| Moc | 139 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2250 kg |
| Szerokość | 1820 mm |
| Długość | 4815 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Pakiety |
|