Model
Lata produkcji tej generacji Camry to 2006 - 2013. Standardowo TOYOTA (USA) Camry 2.4 MR`06 ma wysokość 1470 mm i szerokość 1820 mm. Tym, co wyznacza styl nadwozia tego modelu, jest jego długość, która wynosi 4815 mm. Dzięki podobnym wymiarom ten Camry 2.4 MR`06 ma 5 miejscami, a dostęp do wnętrza daje 4 drzwi. Ten Camry 2.4 MR`06 jest dostępny w 7 wariantach wyposażenia.
Czytaj więcej o TOYOTA (USA) Camry
Silnik
Pod maską TOYOTA (USA) Camry 2.4 MR`06 działa jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten motor ma pojemność skokową 2362 cm3. W tej wersji TOYOTA (USA) Camry generuje moc maksymalną na poziomie 158 KM. Opisywany model TOYOTA (USA) Camry 2.4 MR`06 CE Aut. posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 4-biegowa.
Wyposażenie
W cenniku odszukamy Camry 2.4 MR`06 w wersji CE Aut.. CE Aut. to jedna z 7 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie TOYOTA (USA). To 4 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla aut marki TOYOTA (USA). Model Camry 2.4 MR`06 występuje w 1 rodzajach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | TOYOTA (USA) |
|---|---|
| Model | Camry |
| Generacja | XV40 |
| Wersja | CE Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 2362 cm³ |
| Moc | 116 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2000 kg |
| Szerokość | 1820 mm |
| Długość | 4815 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Pakiety |
|